Reminiscenční projekt
„Als Oma klein war“

Během podzimu se děti z obou čtvrtých tříd třikrát sešly se seniory z Domova pro seniory v Ďáblicích. Babičky a dědečkové jim vyprávěly, jaké to bylo, když byli oni malí. Jak se dříve žilo v rodině, jaké to bylo ve škole a jak si hráli s kamarády. Na druhém setkání společně vyráběli koláž ze života své babičky či svého dědečka. Poslední setkání se konalo u nás ve škole, kde děti připravily útulnou kavárničku, napekly koláče, prostřely krásně stoly a babičkám a dědečkům česky i německy prezentovaly, co se o jejich životě dozvěděly. Na závěr jim zazpívaly písničky na přání.

.


Als Oma klein war – 4.AB {„component“:“album“,“open“:false,“userData“:{„id“:“97″,“items_per_page“:10}}
Als Oma klein war – 4.AB {„component“:“album“,“open“:false,“userData“:{„id“:“97″,“items_per_page“:10}}
Als Oma klein war – 4.AB {„component“:“album“,“open“:false,“userData“:{„id“:“97″,“items_per_page“:10}}