Konzultace pro děti i rodiče - němčina a angličtina

22.03.2020

Vážení rodiče, milé děti.

Jsme si vědomi toho, jak náročná je pro Vás rodiče (i pro vás děti) nastálá situace. Snažíme se Vám ji maximálně ulehčit. Od minulého týdne jsme nastartovali online výuku/setkávání s třídní paní učitelkou a vychovatelkou, tento týden rozjíždíme online výuku jazyků. Zároveň dětem posíláme úkoly i jejich řešení. Bylo by dobré, kdyby úkoly vypracovávaly pravidelně, a předešly tak budoucímu náporu učiva. Děkujeme Vám za spolupráci, bez ní bychom toho děti nedokázali mnoho naučit.

Kdybyste si s něčím z jazyků nevěděli rady, nabízíme večerní konzultační hodiny online od 18.30 - 19.00 pro děti či rodiče. Máte-li zájem, napište na příslušný mail žádost o konzultaci a uveďte jméno dítěte, třídu a skupinku. My Vás poté mailem na online konzultaci přes Hangouts Meet pozveme. Doufáme, že Vám tato nabídka při domácím vzdělávání pomůže a věříme, že to společnými silami dokážeme :-)