Oma, Opa erzählt mal!

 

Logo_Erasmus.jpg

 

Vyvrcholením dvouleté spolupráce s partnerskými školami ve Stubai a Schildow bylo společné divadelní představení v němčině, češtině a angličtině, které jsme hráli pro rodiče a přátele školy 9. června 2016 v Paláci Hybernia. Zároveň jsme tímto představením oslavili 25 let od založení naší školy.

 

Na scéně vystoupilo 22 dětí z Německa, 18 dětí z Rakouska a 250 dětí z naší školy. Muzikálu s názvem „Oma, Opa erzählt mal!“ s historickou tematikou od roku 1938 až do současnosti předcházel společný nácvik jak divadelního vystoupení, tak i všech muzikálových písniček a předehra školního dětského orchestru. Vystoupení bylo dokresleno dobovými filmy.

 

Děti nácvik i divadelní představení samo velmi bavilo a svých rolí se zhostily úžasně. Všichni diváci byli nadšení a dostalo se nám velké chvály. Děkujeme všem, kdo se na přípravě a nácviku podíleli.

 

Galerie: Oma, Opa erzählt mal v Hybernii