Ahoj děti,

už Vás nebaví být doma, nebo chodit na procházky pořád na jedno místo? Paní učitelka Kristýna připravila pro naše Mravenečky z 0. ročníku Jarní stezku plnou úkolů, přijďte si jí také projít. Čeká Vás 3km procházka s 18 stanovišti, spousta úkolů a na konci malá odměna. Jen po cestě dávejte dobrý pozor, ať najdete to správné heslo k jejímu vyzvednutí. Stezka je vhodná pro předškoláky, ale ani prvňáčci by se nemuseli nudit. Start i cíl je u naší školy. Můžete dát o stezce vědět i Vašim kamarádům. Stezka bude přístupná od 22.3. do 5.4.

Informace na: jarnistezka@gmail.com

Zároveň vyhlašujeme soutěž o nejhezčí obrázek – Zážitek na Jarní stezce. Obrázky můžete posílat na výše uvedený email. Jejich zasláním souhlasíte s publikováním na facebookové stránce ZŠNČP.  Obrázky zasílejte do 6.4.2021, všechny pak vložíme najednou. Jednoho výherce vybere porota a jednoho výherce vylosujeme, šanci tedy mají všichni. O co hrajeme? – 2x cestovatelský balíček a nějaké překvapení k tomu.

Těší se na Vás kuřátko Emička