ZŠ německo-českého porozumění, Praha 8 – Ládví hledá speciálního pedagoga na půl úvazku s nástupem možným ihned. Čeká Vás práce s bilingvními dětmi, logopedická prevence, práce s rodiči, třídami i učiteli a celková podpora chodu školy. Práce je na dobu určitou (šablony) s perspektivou prodloužení. Kvalifikace je podmínkou. Těšíme se na Vaše životopisy na mailu napravnikova@gmtskola.cz.

ZŠ německo-českého porozumění, Praha 8 – Ládví hledá pedagogickou posilu svého týmu od září 2021- učitele – učitelku pro 1.stupeň ZŠ. Čekají Vás nadané děti, česko-německé prostředí, příjemný kolektiv a vlídné klima školy, nadstandardní platové podmínky, možnost cestovat do německy mluvících zemí, podílet se na chodu školy a zažívat každodenní radost ze smysluplné práce. Kontaktujte nás na mailu napravnikova@gmtskola.cz, těšíme se na spolupráci.

ZŠ německo-českého porozumění, Praha 8 – Ládví hledá kolegu na pozici asistent pedagoga / úvazek 0.65, nástup možný od 03/2021. Kontaktujte nás na mailu napravnikova@gmtskola.cz, těšíme se na spolupráci.