Hory 3.AB + 5

Hory 3.AB + 5

17.1.
Máváme z Pece, náklad i děti v rolbách, jedeme k Oddechu, sjezdovky vypadají skvěle, trochu sněží.

19.1.
Ahoj všem do Prahy, lyžujeme, běžkujeme – je tu parádní sníh, jen se trochu ztrácíme v mlze.
Zítra zahajujeme trénink biatlonu, největší atrakcí je nový „funline“ na sjezdovce Smrk, kde projíždíme klopené zatáčky a tunelem 🙂

20.1.
Úterý měli třeťáci ve znamení běžek – dopoledne trénink střelby a techniky běžek, dále závod v biatlonu. Velké emoce i překvapivé výsledky na trati. Po obědě jsme se vydali na Lesní boudu. Páťáci byli dopoledne na sjezdovkách, odpoledne také závod na běžkách – hromadný start, trasa: Oddech – Hrnčířské boudy a zpět. Fronty u kuchyně se zvětšují! Stále krásný sníh, mrzne. Čekáme na sluníčko.

21.1.
Dnes parádní počasí, skvělý sníh a sluníčko, bohužel i začínající chřipka. Výcvik 5. třídy převzala paní Sklenářová, 3.A paní Čehovská. Museli jsme do Prahy poslat 8 dětí s vysokými teplotami, ostatní lyžaři bacilům odolávají. Třeťáci pilně trénovali techniku slalomu, páťáci dnes pouze běžky a matematická olympiáda. Máme již výsledky, v oblastním kole Prahy 8 získala 1. místo Inka Floriánová!!!
Večer jsme měli tradiční přednášku člena Horské služby a vyhlášení výsledků biatlonu. Vítězové: Lucka R. a Adam D. Gratulujeme.

22.1.
Dnešní závody ve slalomu nám komplikovala silná mlha, zvládli jsme dvě kola na digitálně měřené trati, výsledky jsou naprosto přesné a nezkreslené.
Karneval v chalupě i venku na běžkách se vydařil, marodů ubývá, těšíme se na zítřejší poslední den lyžování.