Družina – září 2015
Na začátku nového školního roku jsme tentokrát v družině přivítali, kromě nových prvňáčků, také nové dvě paní vychovatelky. Hráli jsme tedy hry zaměřené na to, abychom se dobře poznali.
Vyrobili jsme si narozeninové kalendáře, začali jsme pracovat s podzimními přírodninami a vyráběli jsme věci s podzimní tematikou. Díky tomu, že bylo ještě většinou krásné počasí, trávili jsme hodně času venku a kromě jiného jsme využívali naše dva nové pingpongové stoly.
Mimo hraní si a tvoření v družinách jsme vyrazili na výstavu hlavolamů, na dopravní hřiště a k nám do školy přijelo mobilní planetárium, ve kterém nám promítali film.
Prvňáčci odjeli koncem září na adaptační kurz, děti ze třetích a čtvrtých tříd odjeli do Německa na projekt, se kterým také souvisí jejich družinová hra „Středověk – rytíři“.