Muzikál „Damals in Berlin“

 

Logo_Erasmus.jpg

 

20. června 2015 jsme v divadle Minor hráli německé divadelní představení „Damals in Berlin“ na motivy knížky Ericha Kästnera Emil und die Detektive. Představení se zúčastnilo všech 200 žáků naší školy, na přípravě se podílely naše partnerské školy z Rakouska a Německa, které dodaly fotografie z doby před 100 lety. Z těchto fotografií byl zpracován krátký film, který jsme před představením promítali všem divákům.

 

Děkujeme Česko-německému fondu budoucnosti za finanční příspěvek a paní Pavlíně Sukové za zapůjčení rekvizit a kostýmů z jejího Antiku Chalupář v Nové Pace.

 

Logo_Antik_Chalupar.JPG Logo_Fond_budoucnosti-jpg.JPG

 

Předfilm „Prag, Berlin und Stubai vor 100 Jahren“

 

 

Černobílé fotky z divadelního představení

 

 

Galerie: Damals in Berlin – černobíle