Podpora čtenářství

Město Praha a německý Hamburg se přátelí již 30 let. V tomto roce jsme oslavili 30. výročí tohoto městského partnerství. Kvůli současné situaci způsobené koronavirem však není možné uspořádat opravdovou oslavu.
Stejně tak musela být zrušena celá řada plánovaných návštěv. Proto se snažíme najít jiný způsob, jak se potkat – třeba stavbou Čtenářského mostu, kterého se zúčastní i naše škola. Každá přečtená česká nebo německá stránka se počítá!

Vytiskněte si čtenářský seznam, kam budete vyplňovat počet stránek, které jste přečetli. Společně tak s dalšími českými a německými školami vytvoříme most, který Prahu a Hamburk propojí. Seznam s přečtenými stránkami můžete nechat na infocentru, nebo poslat paní učitelce třídní, případně rovnou Pavle Krummackerové, která sečte všechny přečtené stránky za naší školu a pošle do Hamburku.