Charitativní pomoc se ZŠNČP - 22.11.

Vážení rodiče!

22. listopadu před třídními schůzkami pořádáme od 17:00 Martinskou sbírku pro Klokánek a prodej výrobků Babí léto, z něhož financujeme projekt Adopce na dálku. Budeme moc rádi, když nás v naší charitativní činnosti podpoříte.

Martinská sbírka pro Klokánek
Své dary předávejte v infocentru školy. Prioritně vítáme aviváže, prací prášky, čistící prostředky, kapesníčky, toaletní papíry, sprchové gely, šampony, pytle na odpad, dále jakékoliv trvanlivé potraviny, více na www.klokanek-chabarovicka.cz. Děti v Klokánku budou také vděčné za dobroty do mikulášských balíčků. Zároveň Vás Klokánek zve na Den otevřených dveří 30.11.

Adopce na dálku
Budete mít možnost zakoupit výrobky Vašich dětí, a přispět tak na naši adoptivní holčičku z Indie, která se jmenuje Josna Priya Lewis. Vybrané peníze jí posíláme přes Arcidiecézní charitu Praha, aby mohla chodit do školy jako Vaše děti. 

Vážíme si toho, že s námi pomáháte.
ZŠNČP

Den otevřených dveří v Klokánku 30.11.2017.jpg

Babi leto_pozvanka_new.jpg